2017-05-31 14:02:44

Vouchery już dostępne!

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Prezent, który trafi w gust i preferencje?

2016-03-07 17:05:17

Dzień Kobiet w Country

Kochane kobietki, to będzie Wasz dzień! Przybywajcie licznie!

pozostale aktualnosci


Pizzeria Restauracja COUNTRYCountry to miejsce dla każdego, miejsce spotkań i wiecznej biesiady, miejsce przyjazne rodzinom i dzieciom.  

Zapraszamy do niebanalnego lokalu w centrum miasta Biłgoraj. Nasz główny cel to tworzenie uniwersalnej kuchni inspirowanej daniami kuchni z całego świata, na bazie świeżych produktów oraz przyjazny i nieformalny klimat.

Od lat karmimy naszych gości z pasją i zaangażowaniem, dbając o ciekawą ofertę i dobrą atmosferę.

Specjalność NASZEGO ZAPIECKA to pizza na oryginalnie przyprawionym spodzie wg. stałego od lat przepisu:

Ciasto na bazie lokalnej mąki najlepszej jakości + aromatyczny sos pomidorowy + ulubiony skład + 100% żółty ser z polskich mleczarni + <3 

Dzięki grubości ciasta i bardzo wysokiej temperaturze wypiekania, nasza pizza pozostaje długo ciepła i chrupiąca. Idealnie nadaje się do podróży w tekturowym pudełku, z dowozem lub na wynos.

Poza pizzą, wciąż tworzymy nowe kompozycje i zapiekamy w piecu niemal wszystko, co tworzy Wasze ulubione kombinacje na bazie makaronu, naleśników, frytek, warzyw.

NASZA KUCHNIA, druga część naszej oferty, serwuje zarówno klasyczne dania obiadowe z udziałem mięs i ryb w roli głównej, jak i specjały takie jak lepione ręcznie pierogi, makarony, wrapy, zawsze świeże, ulubione sałatki, słodkie desery z lodami, szarlotka własnego wypieku oraz oryginalne dania sezonowe.

NASZ BAR, oprócz szerokiego wyboru napojów i piw szczególnie poleca profesjonalnie parzoną kawę z mieszanki dostarczanej przez lokalną Palarnię Kawy Kaffe 2009 oraz wyśmienitej jakości wina dostarczane przez Willę Win. Sezonowo rozgrzewamy napitkami typu gorąca czekolada, grzane piwo i wino lub chłodzimy koktajlami, orzeźwiającymi lemoniadami i sokami ze świeżo wyciskanych owoców.

Nasze dania dostarczamy do domów, biur, urzędów, sklepów, szkół, na budowy, imprezy plenerowe itp.

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy Pon-Pt: 10.30 - 22.00
Sob - Nd: 11.30-22.00
tel. (84) 686 06 00

DOSTAWA GRATIS*
* przy zamówieniu powyżej 12 zł

 

SMACZNIE    KLIMATYCZNIE    PROFESJONALNIE