O Firmie

Pizzeria Restauracja COUNTRY

Country to miejsce dla każdego, miejsce spotkań i wiecznej biesiady, miejsce przyjazne rodzinom i dzieciom.

Zapraszamy do niebanalnego lokalu w centrum miasta Biłgoraj. Nasz główny cel to tworzenie uniwersalnej kuchni inspirowanej daniami kuchni z całego świata, na bazie świeżych produktów oraz przyjazny i nieformalny klimat.

Od lat karmimy naszych gości z pasją i zaangażowaniem, dbając o ciekawą ofertę i dobrą atmosferę.

Specjalność NASZEGO ZAPIECKA

Specjalność NASZEGO ZAPIECKA to pizza na oryginalnie przyprawionym spodzie wg. stałego, niezmiennego od 2000 roku przepisu:

Ciasto na bazie lokalnej mąki najlepszej jakości + aromatyczny sos pomidorowy + ulubiony skład + żółty ser z polskich mleczarni + <3

Dzięki grubości ciasta i bardzo wysokiej temperaturze wypiekania, nasza pizza pozostaje długo ciepła i chrupiąca. Idealnie nadaje się do podróży w tekturowym pudełku, z dowozem lub na wynos.

Poza pizzą, wciąż tworzymy nowe kompozycje i zapiekamy w piecu niemal wszystko, co tworzy Wasze ulubione kombinacje na bazie makaronu, frytek, warzyw.

NASZA KUCHNIA

NASZA KUCHNIA, druga część naszej oferty, serwuje zarówno klasyczne dania obiadowe z udziałem mięs i ryb w roli głównej, jak i specjały takie jak lepione ręcznie pierogi, makarony, wrapy, zawsze świeże, ulubione sałatki, słodkie desery z lodami, szarlotka własnego wypieku oraz oryginalne dania sezonowe.

NASZ BAR

NASZ BAR, oprócz szerokiego wyboru napojów zimnych i gorących, piw i win szczególnie poleca profesjonalnie parzoną kawę z mieszanki dostarczanej przez lokalną Palarnię Coffee & Sons oraz wyśmienitej jakości wina dostarczane przez Willę Win. Sezonowo rozgrzewamy napitkami typu gorąca czekolada, grzane piwo i wino lub chłodzimy koktajlami, orzeźwiającymi lemoniadami i sokami ze świeżo wyciskanych owoców.

Zamówienia

Zamówienia przyjmujemy telefoniczne 
Pon-Pt: 10.30 - 22.00
Sob - Nd: 11.30-22.00
tel. (84) 686 06 00

DOSTAWA GRATIS*
* przy zamówieniu powyżej 18 zł

Smacznie

Klimatycznie

Profesjonalnie

crossmenu